63 Young Art Auction / 12 November 2016

66. Damian Cosma | Maska inspiracji, 2016

Past auctions63 Young Art AuctionMaska inspiracji, 2016
66
Maska inspiracji, 2016

Damian Cosma (ur. 1976)

Maska inspiracji, 2016

akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. p. d.: D. Coma 2016

1 000 zł