ilustracja ze strony tytułowej albumu Melinda akryl, tusz, akwarela, karton, 17,5 x 14 cm w świetle passe-partout, sygn. p. d.: MATUSZAK 04; na odwrocie odręcznie: "Melinda" str. Tytułowa