Varia 34 / 15 February 2020

58. Bruno Bielefeld | Zamek w Malborku

HomePast auctionsVaria 34Zamek w Malborku
58
Zamek w Malborku

Bruno Bielefeld (1879 Blumenau-1973 Berlin)

Zamek w Malborku

litografia, papier, 56 × 84 cm w św. ramy
sygn. p. d.: Bruno Bielefeld