Contemporary Art Auction / 4 April 2020

50. Bogdan Korczowski | Star crossing, 1990

HomePast auctionsContemporary Art AuctionStar crossing, 1990
50
Star crossing, 1990

Bogdan Korczowski (ur. 1954, Kraków)

Star crossing, 1990

olej, akryl, płótno, 130 × 89 sygn. p. d.: KORCZOWSKI i opisany na odwrocie: KORCZOWSKI |1990 |STAR |CROSSING |1

Reprodukowany i wystawiany:
P. Dmochowski, "Visions des Tenebres. 50 obrazów z kolekcji Anny i Piotra Dmochowskich", Miejska Galeria Sztuki w Częstochowie, Muzeum Archidiecezjalne w Warszawie, Muzeum Narodowe w Gdańsku, Częstochowa – Warszawa – Gdańsk 2004, s. 30