19. 21st Century Art Auction / 3 June 2020

14. Bartosz Czarnecki | Jean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020

Past auctions19. 21st Century Art AuctionJean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020
Jean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020 - 1Jean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020 - 2Jean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020 - 3Jean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020 - 4

Bartosz Czarnecki (ur. 1988)

Jean Fouquet - Madonna z Dzieciątkiem wśród Aniołów, 2020

olej, płótno, 160 x 130 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: 'B CZARNECKI 2020 | Jean Fouquet - | Madonna z Dzieciątkiem | wśród Aniołów | olej płótno | 160 X 130 cm | cykl REPRODUKCJE'

13 000 zł