21st century Art Auction / 21 August 2021

25. Bartek Otocki | Bez tytułu, z cyklu

Past auctions21st century Art AuctionBez tytułu, z cyklu

Bartek Otocki (ur. 1978)

Bez tytułu, z cyklu

olej, płótno, 80 x 110 cm, opisany na odwrocie: 'BARTEK OTOCKI Z CYKLU "YANG!" 2019 [sygnatura]'

9 000 zł