20. 21st Century Art Auction / 22 August 2020

25. Bartek Otocki | Bez tytułu, z cyklu

Past auctions20. 21st Century Art AuctionBez tytułu, z cyklu

Bartek Otocki (ur. 1978)

Bez tytułu, z cyklu

olej, płótno, 80 x 110 cm, opisany na odwrocie: 'B. OTOCKI 2017 BEZ TYTUŁU Z CYKLU "ZOSTAŁO MNIEJ CZASU, | NIŻ SIĘ WYDAJE" 2017'

5 000 zł