Varia 34 / 15 February 2020

37. Artysta nieokreślony | Żaglówki

HomePast auctionsVaria 34Żaglówki
37
Żaglówki

Artysta nieokreślony (XX w.)

Żaglówki

olej, płótno, 60 × 68 cm w św. ramy