Fantasy Art Auction / 26 November 2022

18. Arkadiusz Dzielawski | Portal XVII, 2022

Past auctionsFantasy Art AuctionPortal XVII, 2022

Arkadiusz Dzielawski (ur 1967)

Portal XVII, 2022

technika własna (olej, płyta, ręcznie rzeźbiona rama), 105 x 115 cm,
sygnowany u dołu: '20 [AD] 22 | Arkadiusz Dzielawski' oraz opisany na odwrocie: '20 [pieczęć autorska] 22 | Arkadiusz | Dzielawski | Portal XVII' | XVII'

54 000 zł