olej, płótno, 80 x 65 cm, sygn. na odwrocie: ANNAKLOC-ROZSZCZEPIENIE-2015
Ur. w 1982 r. W latach 2002-2008 studiowała na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z wyróżnieniem obroniła w Pracowni Malarstwa prof. Macieja Świeszewskiego z aneksem w Pracowni Rysunku prowadzonej przez prof. Marię Targońską. Wybrane wystawy: 2011 - I Piotrkowskie Biennale Sztuki, ODA, Piotrków Trybunalski; 2011 - Wystawa zbiorowa scenografii i form przestrzennych, Instytut Polski, Praga, Czechy; 2010 - 8. Triennale Małych Form Malarskich. Wystawa pokonkursowa, Galeria Sztuki ?Wozownia?, Toruń; 2009 - ?Artystyczna Podróż Hestii?, wystawa laureatów konkursu ?Ergo Hestia?, Zielona Brama - Oddział Muzeum Narodowego, Gdańsk; 2007 - Wystawa zbiorowa "Scenografia i Formy Przestrzenne", Muzeum Narodowe w Gdańsku, Oddział Sztuki Współczesnej, Gdańsk - Oliwa.