akryl, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie: ŻARLIWOŚĆ UCZUĆ | 100x100/AKRYL/2017 ROK | ANDRZEJ JAN BATOR [sygnatura]
2018 – wystawa zbiorowa „Powidoki 3. Bator, Galewski, Majewski”, Akademicki Ośrodek Inicjatyw Artystycznych, Łódź