akryl, płótno, 100 x 100 cm, opisany na odwrocie: ALEATORYZM WITOLDA LUTOSŁAWSKIEGO | AKRYL /100X100/2014 R | ANDRZEJ JAN BATOR | INSPIRACJA - "GRY WENECKIE" W. LUTOSŁAWSKI |
WYSTAWIANY
2017 – „Powidoki” wystawa prac Andrzeja Batora i Maksymiliana Majewskiego, Galeria na Piętrze, Łódź
2017 – „Powidoki” wystawa prac Andrzeja Batora i Maksymiliana Majewskiego, Galeria 33, Ostrów Wielkopolski
2016 – wystawa zbiorowa 5 Międzynarodowe Biennale Obrazu „Quadro Art”, Centralne Muzeum Włókiennictwa, Łódź"