Motyw drogi: Kraków ? Kalwaria Zebrzydowska, 1907 r.
olej, tektura, 34 × 49,5 cm
sygn. i dat. p. d.: a. Karpiński/ 1907
na odwrocie autorski opis piórem: Motyw drogi ? Kraków / Kalwarya Zebrzydowska / miejsce odpustowe-/ mal. a. Karpiński ? Kraków, z 1907-/ ul. Floriańska 19/6