Auctions
Exhibitions
Current offer
Buying
Selling
Contact
PL
EN
Fine Art Auction
/
4 May 2014
7. Alfons Karpiński | Manicure, 1921 r.
Past auctions
Fine Art Auction
Manicure, 1921 r.
Alfons Karpiński
(1875 Rozwadów - 1961 Kraków)
Manicure, 1921 r.
olej, tektura, 67 × 90,5 cm
sygn. i dat. l. g.: a.karpiński 1921, l. d.: ?MANICURE?
Reprodukowany:
Światowid, 1927, nr 2, str. 10-11 jako Studyum aktowe
Required consents:
rodo@sda.pl
Potwierdzam zapoznanie się z
Polityką Prywatności
.
About us
Services
Calendar
Terms and conditions
Privacy policy
Sopot Gallery
Gdańsk Gallery
Warsaw Gallery
Bydgoszcz Gallery
see more