6. Aleksandr Yasin | Wyspa Marzeń, 2020

Past auctionsMłoda Sztuka w czasach pandemii. Artysta w domu, artysta w pracowni.Wyspa Marzeń, 2020

Aleksandr Yasin

Wyspa Marzeń, 2020

akryl, płótno, 70 x 70 cm, sygn. i dat.: p.d.: A. Yasin,20 oraz opisany na odwrocie: Aleksandr Yasin, "Wyspa Marzeń", 2020 r., płótno/ akryl, 70 x 70

1 100 zł