Aleksander Augustynowicz (1865 Iskrzynia - 1944 Warszawa)
Kościół Św. Mikołaja i klasztor Trynitarzy we Lwowie
akwarela, papier, 12 x 15 cm, sygn. ołówkiem l.d.: Augustynowicz, opisany długopisem na odwrocie: Kościół św. Mikołaja, w którym brałam (?) | ślub w dniu 30. X. Obraz ten jest | Wawrzyńca od matki