olej, płótno, 180 x 200 cm, sygn. p.d: Agnieszka Rzońca 2013
2015 - indywidualna wystawa malarstwa, rysunku i grafiki, Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej, Warszawa
2015 - wystawa indywidualna, Galeria Sztuki Współczesnej BCK, Brzeg