Aukcja Sztuki XXI wieku / 23 January 2021

23. Adam Wątor | Formy doskonałe, 2020

Past auctionsAukcja Sztuki XXI wiekuFormy doskonałe, 2020

Adam Wątor (ur. 1970)

Formy doskonałe, 2020

akryl, płótno, 140 x 100 cm, sygnowany l.d.: 'Adam | Wątor | 2020' oraz opisany na odwrocie: '"FORMY DOSKONAŁE" | ADAM WĄTOR | 2020'

7 500 zł