akryl, płótno, tryptyk: 3 razy 160 × 120 cmsygn. i opis. na odwrocie:– A. Bakalarz/2016/”BB09”/160 × 120 cm/triptych: left– A. Bakalarz/2016/”BB09”/160 × 120 cm/triptych: center– A. Bakalarz/2016/”BB09”/160 × 120 cm/triptych: right