2. 21st Century Art Auction

Past auctions2. 21st Century Art Auction

2. 21st Century Art Auction

Auction date:
12 March 2016
Location:
Contemporary Art Gallery in Sopot Boh. Monte Cassino 43
Description:

Szanowni Państwo,

            Po dużym sukcesie 1 Aukcji Sztuki XXI wieku, która odbyła się w grudniu zeszłego roku z ogromnym zapałem i zaangażowaniem zaczęliśmy przygotowywać kolejną edycję tego wydarzenia. Dlatego też z wielką satysfakcją oddajemy w Państwa ręce katalog następnej licytacji z tej serii.

Podobnie jak w wypadku poprzedniej oferty aukcyjnej, również tym razem postawiliśmy sobie za cel zaprezentowanie najbardziej reprezentatywnych i najbardziej aktywnych artystów polskiej sztuki współczesnej. Przedstawiamy Państwu prace starannie wyselekcjonowanych artystów wywodzących się z różnych ośrodków artystycznych. Pomimo tego, iż każda z tych 51 osób tworzy w pewnej konkretnej stylistyce,  to jednak w swoich poszukiwaniach są zdecydowanie oryginalni i wyróżnia ich własny, ciężko wypracowany, charakterystyczny styl. Zdobywają nagrody i wyróżnienia w ogólnopolskich oraz międzynarodowych konkursach artystycznych; wystawiają swoje prace na polskich i zagranicznych wystawach. Są też dobrze rozpoznawalni na rodzimym rynku sztuki (a czasem również poza nim). Gorąco zachęcamy Państwa do dokładnego zapoznania się z niniejszym katalogiem. Na jego kartach prezentujemy nie tylko wszystkie oferowane prace, ale również szereg szczegółowych informacji o nich oraz o wystawiających je artystach, ich dotychczasowej ścieżce artystycznej, dokonaniach, czy inspiracjach.

Także w wypadku tej licytacji przyjęta została wspólna cena wywoławcza dla każdej z pracy w wysokości 1500 zł. Wierzymy, że w tak bogatej i różnorodnej ofercie odnajdziecie Państwo swoje typy i zechcecie wziąć udział w tym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy do osobistego udziału w aukcji bądź składnia zleceń aukcyjnych. Życzymy Państwu samych owocnych licytacji!

Dilan Abdulla, Katarzyna Dąbrowska i Dorota Kulawczuk-Szostek

Zespół SDA Modern

Read more
Contact
tel.: 58 551 22 89, 603 890 001, e-mail: modern@sda.pl
Ask about this offer
We are happy to answer any question!
+48 58 550 16 05
Sold lots
Show filtering options
Artist:
Category:
Hammer price
Show:
View:

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Bid on-line
with our app!
Google PlayGoogle Playsee more
Newsletter
Join the newsletter and stay up to date!
Sign up