Varia (1)

Strona głównaAukcje archiwalneVaria (1)
varia-1

Varia (1)

Data aukcji:
12 kwietnia 2014 godzina: 17:00
Wystawa przedaukcyjna:
17 marca - 12 kwietnia 2014
Miejsce aukcji:
Galeria Sztuki Dawnej Sopot
Kontakt
sopot@sda.pl (58) 550 16 05 lub anna.masztalerz@sda.pl (691 963 069)
Zapytaj o ofertę
Sprzedane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Plaża w Sopocie, 1962 r.
Mieczysław Bieszczanin

Plaża w Sopocie, 1962 r.

Cena wylicytowana
4 800 zł
Zobacz obiekt
Plaża
Malarz nieokreślony

Plaża

olej, sklejka, 41 × 51 cm...
Cena wylicytowana
2 000 zł
Zobacz obiekt
Sopot, 1911 r.
M. v. Ziegler

Sopot, 1911 r.

Cena wylicytowana
1 800 zł
Zobacz obiekt
Kaczeńce
L. Miodońska-Gawlicka

Kaczeńce

Cena wylicytowana
1 300 zł
Zobacz obiekt
Kwiaty
Sophia Becker-Leber

Kwiaty

Cena wylicytowana
800 zł
Zobacz obiekt
Ostenda
Leopold Schönchen

Ostenda

Cena wylicytowana
750 zł
Zobacz obiekt
Stroje kobiece, 19/20 w.

Stroje kobiece, 19/20 w.

Cena wylicytowana
80 zł
Zobacz obiekt
Stroje kobiece, 19/20 w.

Stroje kobiece, 19/20 w.

Cena wylicytowana
80 zł
Zobacz obiekt
Lunch, wg Franza Lefler'a

Lunch, wg Franza Lefler'a

Cena wylicytowana
160 zł
Zobacz obiekt
Herbatka, wg Franza Lefler'a

Herbatka, wg Franza Lefler'a

Cena wylicytowana
160 zł
Zobacz obiekt
Broszka, kon. 19 w.
27

Broszka, kon. 19 w.

Cena wylicytowana
650 zł
Zobacz obiekt
Wisior w stylu Art Déco, 2 poł. 20 w.
31

Cena wylicytowana
3 400 zł
Zobacz obiekt
Pierścionek, 2 poł. 20 w.

Pierścionek, 2 poł. 20 w.

Cena wylicytowana
1 300 zł
Zobacz obiekt
Pierścionek w stylu Art Déco, 2 poł. 20 w.
33

Cena wylicytowana
3 000 zł
Zobacz obiekt
Pierścionek, 2 poł. 20 w.
34

Pierścionek, 2 poł. 20 w.

Cena wylicytowana
600 zł
Zobacz obiekt
Misa, Murano, lata 1950-60
37

Misa, Murano, lata 1950-60

wys. 13 cm, śr. 22 cm...
Cena wylicytowana
700 zł
Zobacz obiekt
Miseczka Art Déco, lata 1920-30
38

wys. 7 cm, śr. 16 cm...
Cena wylicytowana
80 zł
Zobacz obiekt
Patera, Murano, 2 poł. 20 w.
39

Patera, Murano, 2 poł. 20 w.

śr. 28,5 cm...
Cena wylicytowana
950 zł
Zobacz obiekt
Wazon, Finlandia, 20 w.
44

Wazon, Finlandia, 20 w.

wys. 20 cm...
Cena wylicytowana
40 zł
Zobacz obiekt
Karafka, Turyngia, Huta Lauscha, 1 poł. 20 w.
48

Cena wylicytowana
310 zł
Zobacz obiekt
Wazon, Art Déco, lata 1920-30
54

Wazon, Art Déco, lata 1920-30

wys. 17 cm...
Cena wylicytowana
240 zł
Zobacz obiekt
Wazon w stylu Art Déco, 2 poł. 20 w.
55

wys. 18,5 cm...
Cena wylicytowana
200 zł
Zobacz obiekt
Wazonik Murano, lata 1950-60
61

Wazonik Murano, lata 1950-60

wys. 26 cm...
Cena wylicytowana
240 zł
Zobacz obiekt
Wazonik Murano, lata 1950-60
64

Wazonik Murano, lata 1950-60

wys. 26 cm...
Cena wylicytowana
250 zł
Zobacz obiekt