Aukcja Rzeźby

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Rzeźby
aukcja-rzezby-2018-12-15

Aukcja Rzeźby

Data aukcji:
15 grudnia 2018
Miejsce aukcji:
Galeria w Bydgoszczy ul. Jagiellońska 47
Opis:

AUKCJA RZEŹBY XXI WIEKU
Rzeźba ma swój czas - rzeźbiarze wciąż nas zaskakują, tworząc coraz to ambitniejsze projekty. W odpowiedzi na potrzeby kolekcjonerów bydgoski oddział Sopockiego Domu Aukcyjnego zgromadził drugi już zbiór prac młodych rzeźbiarzy.
W ofercie aukcyjnej prezentujemy prace artystów, którzy współpracują z nami od początku: niedościgniony w swojej fantazji Dominik Wdowski, miłośnik zapomnianych technik wypału ceramiki Jakub Biewald. prace subtelne, a zarazem silne w przekazie Magdaleny Kartowicz oraz Diany Grabowskiej.
Pojawią się również dobrze znani z majowej aukcji Bruno Althamer, podejmujący tradycyjne tematy współczesnym i świeżym językiem oraz bawiący się formą mistrz prac w drewnie Jakub Ostoja-Lniski, a także utalentowany minimalista Bartosz Ługowski. W niniejszym katalogu znajdą Państwo niezwykłą pracę, zafascynowanego teatrem Pawła Otwinowskiego oraz poszukującego inspiracji w życiu codziennym Mariusza Burdka.
Kolekcjonerów, którzy od lat śledzą twórczość dojrzałych oraz zasłużonych dla polskiej sztuki rzeźbiarskiej artystów, na pewno nie zawiodą nowe propozycje Sylwestra Ambroziaka oraz Józefa Sękowskiego. Wśród kart katalogu nie zabraknie również prac artystów osiągających wysokie wyniki aukcyjne - Adama Bakalarza czy Mariusza Dydo.
Wśród dobrze znanych Państwu nazwisk pojawiła się również praca artysty nieznanego do tej pory rynkowi sztuki, jednak uznanego już w świecie artystycznym, genialnego Igora Mikody.
Jak przy każdym tworzonym dla Państwa katalogu, tak i teraz staraliśmy się zebrać prace różne w materiale, technice oraz narracji. Być może, któraś z rzeźb znajdzie miejsce w Państwa domu lub stanie się wyjątkowym prezentem na święta.

Czytaj więcej
Kontakt
tel. 602 593 826, bydgoszcz@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
+ 48 602 593 826
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się