Tadeusz Makowski
Życzenia, ok. 1930 r.
akwarela, kredka, tusz, papier, 17 x 20 cm w świetle passe-partout, sygn. u dołu: T. M., dat. p.d.: 16/Oct, na odwrocie tekst życzeń z sygnaturą: Tad. oraz datą: 16 octobre 1929Pochodzenie:-kolekcja prywatna: Z.M. Legutko, E. Brunswick, New Jersey do 1983 roku-kolekcja prywatna: Wojciech Fibak, Monte Carlo, w latach 1983-2017do pracy dołączona ekspertyza Elżbiety Zawistowskiej z 2018 roku...
Cena wylicytowana
140 000 zł
Zobacz obiekt