50 Aukcja Młodej Sztuki

Strona głównaAukcje archiwalne50 Aukcja Młodej Sztuki
50-aukcja-mlodej-sztuki

50 Aukcja Młodej Sztuki

Data aukcji:
6 czerwca 2015
Miejsce aukcji:
Galeria Sztuki Nowoczesnej w Sopocie Boh. Monte Cassino 43
Opis:

Szanowni Państwo

Z ogromną przyjemnością oddajemy w Państwa ręce katalog Jubileuszowej, 50 Aukcji Młodej Sztuki. Dla całego naszego Zespołu jest to niezwykle podniosła okoliczność, również dlatego, że ta wyjątkowa aukcja zbiegła się z 25-leciem Sopockiego Domu Aukcyjnego.

W aukcji, którą przygotowywaliśmy dla Państwa od początku tego roku, weźmie udział 71 najbardziej rozchwytywanych artystów ostatnich lat. Są to studenci i absolwenci wszystkich największych uczelni artystycznych w kraju, reprezentanci wszystkich kierunków artystycznych – począwszy od abstrakcjonizmu, pop-artu,  po przez surrealizm i ekspresjonizm, aż do sztuki hiperrealistycznej i street-artu.

Tak niepowtarzalną ofertę postanowiliśmy poprzedzić dwutygodniową Wystawą Jubileuszową, której wernisaż odbędzie się 23 maja w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego w Sopocie. Także z tej okazji zdecydowaliśmy wyjątkowo zrezygnować z naszej stałej rubryki „Artysta na start” oraz przyjąć w katalogu kolejność alfabetyczną, gdyż uznaliśmy, że każdy z Artystów reprezentuje bardzo wysoki poziom i nie sposób wyróżnić jednej z tych osób. Niezmienna pozostaje jednak przyjęta i sprawdzona podczas 49 poprzednich licytacji formuła aukcyjna z ceną wywoławczą 500 zł. Wierzymy, że tak doskonałe obrazy obronią się same i także Państwo dostrzeżecie potencjał, piękno i wartość tych dzieł.

Mamy nadzieję, że w naszej bogatej i unikalnej ofercie odnajdziecie Państwo coś co dla siebie. Życzymy samych owocnych licytacji i wielu przyjemności związanych z obcowaniem z młodą sztuką.

Czytaj więcej
Kontakt
Dilan Abdulla, Dorota Kulawczuk tel.: 58 551 22 89 lub 603 890 001, e-mail: modern@sda.pl
Zapytaj o ofertę
Chętnie odpowiemy na każde pytanie!
+48 58 550 16 05
Wylicytowane obiekty
Pokaż opcje filtrowania
Autor:
Kategoria:
Cena wylicytowana
Pokaż:
Widok:
Treści zawarte w niniejszej witrynie mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.

ul. Boh. Monte Cassino 43

81-768 Sopot

 

58 550 16 05

Licytuj on-line
dzięki naszej aplikacji!
Google PlayGoogle Playzobacz więcej
Newsletter
Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!
Zapisz się