Aukcja Dzieł Sztuki / 24 sierpnia 2019

29. Zygmunt Sokołowski | Arystokrata oglądający białą broń

HomeAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiArystokrata oglądający białą broń
29
Arystokrata oglądający białą broń

Zygmunt Sokołowski (1857 lub 1859 Niemierczyce (?) – 1888)

olej, płótno, 46 × 32,5 cm
sygn. l. d.: Sokołowski

Cena wylicytowana
8 000 zł