Aukcja Malarstwa Polskiego / 8 lutego 2023

11. Zygmunt Rozwadowski | Ułani przed dworem, 1923 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Malarstwa PolskiegoUłani przed dworem, 1923 r.
ulani-przed-dworem-1923-r-zygmunt-rozwadowski-1360427ulani-przed-dworem-1923-r-zygmunt-rozwadowski-1081608

Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane)

Ułani przed dworem, 1923 r.

olej, płótno, 53 × 83 cm, sygn. i dat. p. d.: Z.Rozwadowski 1923

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł
Cena wywoławcza:
74 000 zł