Aukcja Prac na papierze (Sztuka dawna) / 12 października 2019

9. Zygmunt Rozwadowski | Ułan na koniu, 1918 r.

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na papierze (Sztuka dawna)Ułan na koniu, 1918 r.
Ułan na koniu, 1918 r.

Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane)

Ułan na koniu, 1918 r.

akwarela, papier, 50 × 35 cm
sygn. i dat. p. d.: Z. Rozwadowski./1918 r.