Aukcja Militariów / 2 kwietnia 2016

18. Zygmunt Rozwadowski | Portret podporucznika

HomeAukcje archiwalneAukcja MilitariówPortret podporucznika
Portret podporucznika

Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane)

Portret podporucznika

papier, akwarela, gwasz, 44 x 34 cm w św. passe-partout; sygn. i opis. p. d.: Z. Rozwadowski Tomasz Str?/podporucznik X

Cena wylicytowana
7 000 zł