Aukcja Dzieł Sztuki / 20 sierpnia 2022

22. Zygmunt Rozwadowski | Kulig, 1932 r.

Strona głównaAukcje nadchodząceAukcja Dzieł SztukiKulig, 1932 r.
Zygmunt Rozwadowski | Kulig, 1932 r.Zygmunt Rozwadowski | Kulig, 1932 r.

Zygmunt Rozwadowski (1870 Lwów - 1950 Zakopane)

Kulig, 1932 r.

olej, płótno, 44 × 99 cm
sygn. i dat. l. d.: „Z. Rozwadowski 1932”

Estymacja:
45 000 - 50 000 zł
Cena wywoławcza:
38 000 zł