Aukcja Dzieł Sztuki / 13 sierpnia 2016

87. Zygmunt Menkes | Siedząca

aAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiSiedząca
87
Siedząca

Zygmunt Menkes (1896 Lwów - 1986 Riverdale)

Siedząca

olej, tektura, 40 x 30 cm
sygn. p.d.: Jmenkes