Aukcja Malarstwa Polskiego (5) / 8 lipca 2020

65. Zygmunt Menkes | Pejzaż z krowami

HomeAukcje archiwalneAukcja Malarstwa Polskiego (5)Pejzaż z krowami
65
Pejzaż z krowami - 1Pejzaż z krowami - 2Pejzaż z krowami - 3

Zygmunt Menkes (1896 Lwów - 1986 Riverdale)

Pejzaż z krowami

olej, płótno, 65 x 81 cm, sygn. l.d.: Menkes
Galeria Victor Hartberg, Berlin, 1932 r.
Bibliografia:
Hans Vollmer, Allgemeines Lexikon der Bildenden Kunstler des XX Jahrhunderts
s. 371