Varia 35 / 20 maja 2020

84. Zygmunt Landau | Pejzaż

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Pejzaż
84
Pejzaż - 1Pejzaż - 2

Zygmunt Landau (1898 Łódż - 1962 Tel Aviv)

Pejzaż

olej, tektura, 67 x 52 cm, sygn. l.d.: Landau

Cena wylicytowana
8 000 zł