Aukcja Dzieł Sztuki / 16 sierpnia 2014

95. Zygmunt Kotlarczyk | Ptaszysko, 1994 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Dzieł SztukiPtaszysko, 1994 r.
95
Ptaszysko, 1994 r.

Zygmunt Kotlarczyk (1917 Charków - 1996 Toruń)

Ptaszysko, 1994 r.

olej, płótno, 100 × 135 cm
na odwrocie napis: ZYGMUNT KOTLARCZYK/PTASZYSKO/100 X 135?1994
oraz nalepka dotycząca wcześniejszego obrazu: ?Polski Związek Artystów Plastyków/ Oddział w Toruniu/ Zygmunt Kotlarczyk/ Żyrandol/ olej 135 × 100/ 1964?

Cena wylicytowana
11 000 zł