olej, płótno, 100 × 135 cm na odwrocie napis: ZYGMUNT KOTLARCZYK/PTASZYSKO/100 X 135?1994 oraz nalepka dotycząca wcześniejszego obrazu: ?Polski Związek Artystów Plastyków/ Oddział w Toruniu/ Zygmunt Kotlarczyk/ Żyrandol/ olej 135 × 100/ 1964?