Varia 29 / 15 maja 2019

57. Zygmunt Kaczówka | Zaprzęg

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 29Zaprzęg
57
Zaprzęg

Zygmunt Kaczówka (1915-1996)

Zaprzęg

olej, płótno, 73 x 50 cm, sygn. p.d.: Z. Kaczówka

Cena wylicytowana
4 500 zł