55. Zygmunt Kaczówka | Napad wilków

Aukcja dziAukcje archiwalneVaria 33Napad wilków
55
Napad wilków

Zygmunt Kaczówka (1915-1996)

Napad wilków

olej, tektura, 50 x 78 cm, sygn. p.d.: Z. Kaczówka

Cena wylicytowana
4 500 zł