Varia 38 / 21 października 2020

58. Zygmunt Kaczówka | Herbaciane róże

HomeAukcje archiwalneVaria 38Herbaciane róże
58
herbaciane-roze-zygmunt-kaczowka

Zygmunt Kaczówka (1915-1996)

Herbaciane róże

olej, płótno, 50 x 73 cm, sygn. p.d.: ZKaczówka

Cena wylicytowana
3 500 zł