14. Zygmunt Józefczyk | Saniami w drodze ze wsi

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 39Saniami w drodze ze wsi
saniami-w-drodze-ze-wsi-zygmunt-jozefczyk

Zygmunt Józefczyk (1881 Kraków-1966)

Saniami w drodze ze wsi

olej, tektura, 50 x 94 cm, sygn. l.d.: Z. Józefczyk