Aukcja Prac na Papierze / 17 czerwca 2017

58. Zygmunt Ajdukiewicz | Przedmieście

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzePrzedmieście
58
Przedmieście

Zygmunt Ajdukiewicz (1861 Witkowice – 1917 Wiedeń)

Przedmieście

akwarela, papier, 20,7 x 34,3 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Z. Ajdukiewicz

Cena wylicytowana
6 500 zł