31 Aukcja Młodej Sztuki / 7 grudnia 2013

38. | Zwierzę-13-XXXVII

Strona głównaAukcje archiwalne31 Aukcja Młodej SztukiZwierzę-13-XXXVII
38

Zwierzę-13-XXXVII

technika własna, płótno, 100 x 140 cm, sygn. na odwrocie
Cena wylicytowana
0 zł