79 Aukcja Młodej Sztuki / 11 grudnia 2019

21. Zuzanna Sierocińska | Nenufary, 2019

Strona głównaAukcje archiwalne79 Aukcja Młodej SztukiNenufary, 2019
Nenufary, 2019

Zuzanna Sierocińska

Nenufary, 2019

olej, płótno, 81 x 100 cm, sygn. p.d.: Sierocińska Zuzanna oraz opisany na odwrocie: "Nenufary" Sierocińska Zuzanna, ZS 2019

Cena wylicytowana
0 zł