Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

79. Zofia Stryjeńska | Chłopka i młody chłop z Kujaw

HomeAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeChłopka i młody chłop z Kujaw
79
Chłopka i młody chłop z Kujaw

Zofia Stryjeńska (1891 Kraków - 1976 Genewa)

Chłopka i młody chłop z Kujaw

plansza 28 z teki „Polish Peasants Costumes”, 1939
litografia barwna, papier, 50 x 39,3 cm
sygn. na kamieniu p. d.: Z. Stryjeńska

Cena wylicytowana
1 300 zł