Varia 36 / 27 czerwca 2020

43. Zofia Dziurzyńska-Rosińska | Przystań nad jeziorem Jamna, 1962 r.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 36Przystań nad jeziorem Jamna, 1962 r.
43
Przystań nad jeziorem Jamna, 1962 r.

Zofia Dziurzyńska-Rosińska (1901 Lwów -1979 Wrocław)

olej, płótno, 50 × 60 cm
sygn. p. d.: Dziurzyńska – Rosińska 1962
na odwrocie nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych, Poznań, Stary Rynek „Arsenał”
Kolekcja rodziny artystki

Cena wylicytowana
1 100 zł