Varia 32 / 16 października 2019

26. Zofia Albinowska | Róże

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 32Róże
26
Róże

Zofia Albinowska (1886-1971)

Róże

olej, płótno, 35 × 50 cm, sygn. l. d.: ZofiaAlbinowska

Cena wylicytowana
5 000 zł