Varia® 42 / 3 lipca 2021

23. Zofia Albinowska-Minkiewiczowa | W salonie

Strona głównaAukcje archiwalneVaria® 42W salonie
Z. Albin.-Minkiewiczowa | W salonie

Zofia Albinowska-Minkiewiczowa (1886 Klagenfurt - 1971 Lwów)

W salonie

olej, sklejka, 25 × 39 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: „Zofia Albinowska”

Cena wylicytowana
0 zł