Varia 41 / 19 maja 2021

16. Zofia Albinowska | Martwa natura z begonią

Strona głównaAukcje nadchodząceVaria 41Martwa natura z begonią
martwa-natura-z-begonia-zofia-albinowska-1269119martwa-natura-z-begonia-zofia-albinowska-1489238

Zofia Albinowska (1886-1971)

Martwa natura z begonią

olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. l.d.: Zofia Albinowska

Cena wywoławcza:
7 500 zł
Opłata droit de suite: