Varia 38 / 21 października 2020

24. Zofia Albinowska | Kwiaty w wazonie

HomeAukcje archiwalneVaria 38Kwiaty w wazonie
kwiaty-w-wazonie-zofia-albinowska-1322916kwiaty-w-wazonie-zofia-albinowska-1448419

Zofia Albinowska (1886-1971)

Kwiaty w wazonie

olej, płyta, 38,7 x 46 cm, sygn. p.d.: Zofia Albinowska