11 Aukcja Sztuki XXI wieku / 12 maja 2018

7. Ziemowit Fincek | Zaduszki, 2014

Strona głównaAukcje archiwalne11 Aukcja Sztuki XXI wiekuZaduszki, 2014
Zaduszki, 2014

Ziemowit Fincek

Zaduszki, 2014

olej, płótno, 138 x 110 cm, sygn. na odwrocie

Cena wylicytowana
1 500 zł