Varia 35 / 20 maja 2020

231. | Zestaw do mokki, fason empire, Ćmielów, l. 30. XX w.

Strona głównaAukcje archiwalneVaria 35Zestaw do mokki, fason empire, Ćmielów, l. 30. XX w.
231
Zestaw do mokki, fason empire, Ćmielów, l. 30. XX w.

porcelana dekorowana kalkomanią, złocona, dzbanek, 5 filiżanek ze spodkami, cukiernica (brak pokrywy), wys. dzbanka 26,5 cm, wys. filiżanek 4,5 cm, śr. spodków 11 cm

Cena wylicytowana
2 000 zł