Aukcja Prac na Papierze / 14 lipca 2018

17. Zenon Aniszewski | Zimą, 2002 r.

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeZimą, 2002 r.
Zimą, 2002 r.

Zenon Aniszewski (ur. 1948 r. Grudziądz)

Zimą, 2002 r.

akwarela, papier, 48,5 × 67 cm w świetle ramy
sygn. i dat. p. d.: Aniszewski/2002

Cena wylicytowana
750 zł