Aukcja Prac na Papierze / 18 lipca 2020

163. Zenon Aniszewski | Zaprzęg, 2020

Strona głównaAukcje archiwalneAukcja Prac na PapierzeZaprzęg, 2020
163
Zaprzęg, 2020

Zenon Aniszewski (ur. 1948 r. Grudziądz)

Zaprzęg, 2020

akwarela, papier, 32,4 x 62,5 cm
sygn. p. d.: Aniszewski/2020

Cena wylicytowana
1 000 zł